Monday
Boys Basketball:
Wayland Academy 59 @ Dodgeland 71 – FINAL
Girls Basketball:
Hustisford 44 @ Pardeeville 40 – FINAL
Chilton 61 @ Cambria-Friesland 37 – FINAL
Horicon 58 @ Abundant Life/St. Ambrose 37 -FINAL
Waterloo 57 @ Parkview 46 – FINAL
Tuesday
Boys Basketball:
Randolph 41 @ Pardeeville 52 – FINAL
Princeton/Green Lake 46 @ Fall River 58 – FINAL
Rio 76 @ Cambria-Friesland 43 – FINAL
Waterloo 75 @ Marshall 89 – FINAL
Lourdes Academy 78 @ Dodgeland 60 – FINAL
Columbus 54 @ Watertown Luther Prep 70 – FINAL
Saint Lawrence Seminary 38 @ Mayville 75 – FINAL
Montello 51 @ Markesan 73 – FINAL
Campbellsport 33 @ Waupun 57 – FINAL
Hustisford 57 @ Horicon 58 – FINAL
Girls Basketball:
Portage 26 @ Beaver Dam 79 – FINAL
Watertown 58 @ Monroe 70 – FINAL
Dodgeland 37 @ Rio 60 – FINAL
Laconia 66 @ Columbus 44 – FINAL
Markesan 44 @ Wild Rose 33 – FINAL
Boys Hockey:
West Bend 5 @ Beaver Dam 2 – FINAL
Thursday
Boys Basketball:
Watertown 33 @ Oconomowoc 56 -FINAL
Girls Basketball:
Cambria-Friesland 28 @ Randolph 47 – FINAL
Hustisford 57 @ Oakfield 42 – FINAL
Markesan 38 @ Fall River 46 – FINAL
Wayland Academy 26 @ Horicon 58 -FINAL
New Glarus 41 @ Waterloo 51 – FINAL
Marshall 61 @ Wisconsin Heights 53 – FINAL
Columbus 43 @ Lodi 49 – FINAL
Mayville 55 @ Winnebago Lutheran 68 – FINAL
Winneconne 42 @ Waupun 48 – FINAL
Princeton/Green Lake 39 @ Rio 42 – FINAL
Friday
Boys Basketball:
Fall River 44 @ Randolph 68 – FINAL
Cambria-Friesland 57 @ Montello 50 – FINAL
Horicon 58 @ Lourdes Academy 70 – FINAL
Central Wisconsin Christian 35 @ Hustisford 69 – FINAL
Pardeeville 48 @ Rio 51 – FINAL
New Glarus 93 @ Waterloo 61 – FINAL
Dodgeland @ Oakfield – NOT REPORTED
Cambridge 54 @ Marshall 69 – FINAL
Poynette 52 @ Columbus 55 – FINAL
Lomira @ Mayville – NOT REPORTED
Markesan 62 @ Princeton/Green Lake 54 – FINAL
Waupun 71 @ Winneconne 48 – FINAL
Valley Christian 65 @ Wayland Academy 86 – FINAL
Girls Basketball:
Sauk Prairie 36 @ Beaver Dam 80 – FINAL
Monona Grove 44 @ Watertown 36 – FINAL
Boys Hockey:
Monona Grove 3 @ Beaver Dam 8 – FINAL
Waupun 3 vs. Fox Cities 0 – FINAL (Badgerland Conference Tournament at Fond du Lac)
Saturday
Boys Basketball:
Waunakee 58 @ Beaver Dam 39 – FINAL
Watertown 68 @ Fort Atkinson 42 – FINAL
Girls Basketball:
Mayville 68 @ Hustisford 57 – FINAL
Girls Hockey:
Fond du Lac / Beaver Dam Co-op 5 vs. Fox Cities 7 – FINAL (Eastern Shores Conference Tournament Championship at Ozaukee)
Boys Hockey:
Waupun 2 vs. Fond du Lac Springs 3 – FINAL (Badgerland Conference Tournament Championship Game at Fond du Lac)